ONLINE RANDEVU

İnternet üzerinden form doldurarak randevu alabilirsiniz.

RANDEVU AL

EMİSYON ÖLÇÜM EGZOS MUAYENE

Tüm Araçlar İçin Gerekli Belgeler (Evraklar) ;
Ruhsat : Trafik tescil belgesidir. Ruhsatınızda muayene onayı için yer yok ise Şöförler Cemiyeti'nden EK-1 Belgesi almanız gerekmektedir.
Aracın Vergi veya Ceza borcunun olmaması: Araç muayene istasyonlarında aracınızın vergi borcu, trafik cezası ve OGS geçiş borcu var ise araç muayenesi yapılamamaktadır.
Trafik sigortası : Mali sorumluluk sigortası akit belgesi. (İnsan taşımak için kullanılmayan römorklar , kendilerini çeken motorlu aracın sigortasına dahildir. Bu araçlar için Mali sorumluluk sigortası akit belgesi talep edilmez.)
Egzoz Gazı Ölçüm Muayene Belgesi : Egzoz Gazı ölçümü olmaması ağır kusur olarak düzenlendiğinden aracınızın durumuna uygun periyodlarda egzoz gazı ölçümü yaptırmalısınız.
TC Kimlik Nosu gösteren Nüfus Kağıdı, Ehliyet yada pasaport yanınızda olmalıdır.
Araç muayeneye gelecek araç kendi üzerinize değilse 1 Kasım 2010 da yürürlüğe giren genelgeye göre hareket etmelisiniz.
Üzerinde tadilat yapılan ve tadilat sonrası özel muayenesi yapılacak araçlar için ek olarak gerekli belgeler ;
» Yetkili mühendis tarafından çizilen onaylı tahsilat projesi ve hesapları
» Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu'na bağlı odalardan EK-1 belgesi (Trafik Tescil müracaat ve işlem formu)
LPG ve CNG takılı araçlar için gerekli belgeler (Evraklar) ;
Gaz Sızdırmazlık Raporu: LPG ve CNG takılı araçlar için muayeneye gelmeden önce alınması gereken rapordur. LPG / CNG ruhsatı, "Gaz Sızdırmazlık Raporu" yerine kullanılmaz.
Söz konusu belgelerin asılları ile gidilmesi gerektiğini önemle hatırlatırız.

PERİYODİK BAKIM


Kastamonu Fiat Yetkili Servis Gözde Otomotiv Periyodik Bakım

Aracın uzun ömürlü olması için doğru bakım şarttır. Bu nedenle motor modeline bağlı olarak her 20.000 km' de bir dizi kontrol ve bakım işlemleri programlanmıştır. Ancak bu periyodik bakımın, aracın tüm gereksinimini tamamen kapsamayacağını bilmeniz önemlidir. Ayrıca 20.000 km bakımı öncesinde ilk dönemde ve sonrasında, bir bakımla başka biri arasında rutin bakım ve sıvıların tamamlanması, lastik basınç kontrolü gibi sıradan bakım işlemlerinin yapılması gereklidir. Her bakım esnasında programlanmış olana ilave olarak başka parça değişimleri veya onarımlarına ihtiyaç çıkarsa bunlar müşterinin onayı ile gerçekleşebilir.

LASTİK SATIŞ


Kastamonu Fiat Yetkili Servis Gözde Otomotiv Lastik Satış

Gözde Otomotiv olarak aşağıda markaları belirtilen lastik markalarının satışını yapmaktayız. Lastik almadan önce bize danışmayı unutmayın.

OTO EKSPER


Kastamonu Fiat Yetkili Servis Gözde Otomotiv Oto Eksper

Piyasadan kullanılmış araç almak istediğinizde en büyük endişeniz, belki de uzman olmadığınız bir alanda duyduğunuz güven eksikliğidir. Almayı düşündüğünüz aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması ya da mekanik arızası olması gibi teknik risklerden, aracın çalıntı olması, vergi borcu bulunması, hacizli veya rehinli olması gibi hukuki risklerden dolayı kaygı duyabilirsiniz.

Fiat çatısı altında 2.el faaliyetlerini sürdüren Otoeksper bayileri ikinci el araç satın almak isteyenler için uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmet sunmaktadır.

Otoeksper sistemine dahil olan her otomobil, motorundan kaportasına kadar titiz bir ekspertiz işleminden geçirilir ve sonuçları müşteriyle paylaşılır. Ayrıca aracın tescil işlemleri müşteri adına Otoeksper bayisi tarafından gerçekleştirilir.

Müşteri memnuniyetini ve tam hizmet esasını felsefe edinen Otoeksper, sürekli genişleyen bayi ağıyla büyümeye devam etmektedir.

Otoeksper sitesine erişmek için tıklayın.​

Kastamonu Gözde Oto Fiat Yetkili Servis © Copyright 2015 | Tüm Hakları Saklıdır. Nefa Ajans