ONLINE RANDEVU

İnternet üzerinden form doldurarak randevu alabilirsiniz.

RANDEVU AL
 • TELEPATHY

  FİAT TELEPATHY NEDİR?
  Fiat Telepathy filonuzdaki her aracın nerede olduğunu, ne kadar yakıt tükettiğini takip eden, tüm binek ve hafif ticari araçlara uygun, tak-çalıştır özelliğiyle montaj gerektirmeyen akıllı bir araç yönetim sistemidir. Kabloya, montaja gerek kalmadan araçlardaki servis soketine (OBD) takılarak kolay kurulumu ile hemen aktif olabiliyor. Fiat Telepathy ünitesi aracın elektronik sistemlerine entegre şekilde çalışır. Araç üzerinde üretilen veriler işlenerek www.fiattelepathy.com sitesi üzerinden araçlarınızın kullanım tarzları, ani kalkış, ani fren, motor devri, rölanti ve yakıt tüketim oranları üzerinden değerlendirebilir, sürücü performanslarını iyileştirebilirsiniz. Bu raporların etkin kullanımı ile %10'un üzerinde yakıt tasarrufu ve bakım maliyetlerini minimuma indirebilirsiniz.

 • OTO KORUMA

  NEDEN FİAT OTO KORUMA?
  Fiat Oto Koruma Hizmeti kapsamında sunulan faydalar ile, aracınız gençleşir , güzelleşir , iç ve dış temizliğin yanısıra tüm yüzeylerin dış etkenlere karşı korunmuş olmasını sağlar.
  HİZMET ÇEŞİTLERİ
  Motor Temizleme ve Koruma:
  Otomobilin kalbi olan motor zamanla , toz ,yağ ve çamur gibi dış etkenlerden olumsuz etkilenir. Bu hizmetle ile müşteri tertemiz ve yenilenmiş bir motora sahip olur.
  Detaylı İç Temizlik ve Koruma
  Otomobilin içinde zamanla oluşmuş kir , leke , toz , bakteri , ve kötü kokuları giderir . Deri ve vinil yüzeylerin yıpranıp çatlamasını , soyulmasını engeller.
  Detaylı Dış Temizlik ve Boya Koruma:
  Zamanla yıpranan , çizilen , soluklaşan dış yüzeyler üzerine etki ederek aracınızı parlak ve güzel görünümüne kavuşturur . Özellikle çıkması zor olan ve boyaya zarar veren kuş pisliği ve reçine gibi dış etkenler temizlenir ve boyaya zarar vermesi engellenir.
  Komple Oto Koruma:
  Bu hizmet , yukarıdaki 3 hizmetin birleşmesinden oluşur.
  DİĞER FİAT OTO KORUMA UYGULAMALARI
  Antibakteriyel ve Antiviral Koruma
  Tüm araç içi yüzeyler, nano teknoloji ile geliştirilmiş özel bir ürün kullanılarak, bakteri, mantar, mikrop ve virüslerden arındırılarak dezenfekte edilir. Temas ile bulaşan hastalıklara karşı ciddi bir önlem olarak, uygulamanın 90 günde bir tekrar edilmesi tavsiye edilir.
  Cam Su Kaydırıcı
  Yağmur Suyu Kaydırıcı, cam üzerindeki mikroskobik gözenekleri doldurarak yağmurlu veya karlı havalarda net bir görüş ve sürüş güvenliği oluşturur. Cam üzerinde don, buz, tuz, çamur, böcek yapışmasını önemli ölçüde azaltır.
  Cam Buğu Önleyici
  Cam Buğu Önleyici, nemli ya da soğuk havalarda sürüş esnasında ön cam, yan ve arka camlar ve dikiz aynasında meydana gelen buğunun oluşmasını önler. Net bir görüş ve sürüş güvenliği sağlar.

  Komple Oto Koruma: 410 TL+KDV
  Detaylı Dış Temizlik & Koruma: 264 TL+KDV
  Detaylı İç Temizlik & Koruma: 186 TL+KDV
  Motor Temizleme & Parlatma: 70 TL+KDV
  Yeni Araç Hızlı Cila: 83 TL+KDV
  Yeni Araç Komple Oto koruma: 252 TL+KDV
  Antibakteriyel/Antiviral Uygulama: 43 TL+KDV
  Detaylı İç Temizlik/Antibakteriyel Uygulama: 197 TL+KDV
  Antibakteriyel/Antiviral Ducato: 88 TL+KDV
  Detaylı İç Temizlik ve Antibakteriyel Ducato: 416 TL+KDV
  Dış Oto Koruma - 10 Numara Fiat: 130 TL+KDV

 • CAM/BOYA KORUMA FİLMİ

  YÜKSEK PERFORMANS, PROFESYONEL ÇÖZÜM
  Fiat Cam ve Boya Koruma Filmi hizmetimizde müşterilerimize şeffaf veya renkli güvenlik filmi, renkli cam filmi, boya koruma filmi (kaput filmi) ve tavan filmi hizmeti vermekteyiz. Renkli filmler 3 renk alternatifi ile aracınıza estetik bir görünüm sağlar. Film hizmetimizde Amerikan Solar Gard ürünleri kullanılmaktadır. Ürünlerimizin solmaya karşı 5 yıl garantisi vardır.
  RENKLİ CAM FİLMİ
  Renkli cam filmi, UV ışınlarını 99% oranına kadar geri çevirerek araç içindeki sıcaklığı ve parlaklığı azaltır, rahat ve konforlu sürüş sağlar. Araç içindeki döşemelerin güneş ışınından kaynaklanan renk değişimini engeller. Renkli cam filmi 3 renk alternatifi ile aracınıza estetik bir görünüm sağlayacaktır. Renkli cam filminden elde edeceğiniz faydalar:
  » Daha serin sürüş. Ürünlerimiz güneş enerjisinin %61'ine kadarını reddedecek şekilde tasarlanmıştır ve aracınızı daha serin hale getirerek havalandırma gereksinimini azaltır.
  » Güneşli günlerde yoğun parlak noktaları ve geceleri kör eden farları azaltarak rahatsız edici parlamayı kesmeye yardımcı olur.
  » Değişmeyen görüş mesafesi.
  » Döşemeyi korur.
  » Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı koruma.
  » Aracın ikinci el değerini yükseltir.
  » Estetik görünüm verir.
  ŞEFFAF VEYA RENKLİ GÜVENLİK FİLMİ
  Güvenlik filmi camın güç uygulayarak kırılma süresini uzatarak olası hırsızlıklara karşı sizi korur. Ayrıca olası bir kaza anında etrafa uçabilecek camların bir bütün olarak yerinde kalmasını sağlar. UV ışınlarını 99% oranına kadar geri çevirerek sizi ve sevdiklerinizi korur. Renkli güvenlik filmlerinin 3 renk alternatifi mevcuttur. Şeffaf veya renkli güvenlik filminden elde edeceğiniz faydalar:
  » Darbelere ve kırılmalara karşı sürücü ve yolcuları korur.
  » Bir kaza veya darbe anında kırılan camı bir bütün olarak tuttuğundan, bunların uçuşarak sürücü ve yolcuları yaralamasını büyük oranda engeller.
  » Gündüz güneşten, gece ise araç ve bina ışıklarından gelen yansımaları azaltarak daha net ve güvenli bir sürüş sağlar.
  BOYA KORUMA (KAPUT) FİLMİ
  Boya koruma filmi, aracınızın görüntüsünü bozmadan çizilmesini engellerken; kötü yollardan, kum ve tuzdan oluşabilecek hasarlardan aracınızı korur.
  TAVAN FİLMİ
  Tavan filmi 4 renk alternatifli bir ürün olup aracın dış yüzeyinde tavanına kaplanarak uygulanmaktadır. Araca sportif ve estetik bir görünüm sağlar. Güneş kontrol, güvenlik, renkli güvenlik ve boya koruma filmine (kaput filmi) ve tavan filmine ait detaylı ürün özellikleri ve ürün çeşitleri hakkında yetkili bayilerimizden bilgi alabilirsiniz.

  Güneş-Renkli Güvenlik-Seffaf Film Tek Cam Uygulama: 44 TL+KDV*
  Tavan Filmi Uygulama : 140 TL+KDV
  Kaput Filmi-45 cm Uygulama : 113 TL+KDV
  Kaput Filmi-60 cm Uygulama : 119 TL+KDV
  DM Güneş-Renkli Güvenlik-Seffaf Film Tek Cam Uygulama : 44 TL+KDV*
  DM Tavan Filmi Uygulama : 140 TL+KDV
  DM Kaput Filmi-45 cm Uygulama : 113 TL+KDV
  DM Kaput Filmi-60 cm Uygulama : 119 TL+KDV
  Güneş Kontrol Cam Filmi Uygulama Rulo : 391 TL+KDV
  Şeffaf Güvenlik Cam Filmi Rulo : 440 TL+KDV
  Renkli Güvenlik Cam Filmi Rulo : 518 TL+KDV
  Kaput Filmi-45 cm Uygulama Rulo : 391 TL+KDV
  Kaput Filmi-60cm Uygulama Rulo : 425 TL+KDV
  DM Güneş Kontrol Cam Filmi Uygulama Rulo : 391 TL+KDV
  DM Şeffaf Güvenlik Cam Filmi Rulo : 440 TL+KDV
  DM Renkli Güvenlik Cam Filmi Rulo : 518 TL+KDV
  DM Kaput Filmi-45 cm Uygulama Rulo: 391 TL+KDV
  DM Kaput Filmi-60cm Uygulama Rulo : 425 TL+KDV
  * Tek Cam işçiliği Ürün tavisye edilen satış tutarına göre miktar ile çarpılarak ayarlanmalıdır.

 • ARAÇ ALTI İZOLASYON

  ARAÇ ALTI İZOLASYON
  FIAT Araç Altı İzolasyon hizmetimiz, yol zemini ve lastiklerden kaynaklanan ses ve gürültünün belirli ölçülerde araç içine girişini engeller. Böylece, yol şartlarından kaynaklanan araç içi gürültü seviyesini düşürerek daha konforlu bir yolculuk imkanı sağlar.
  TOFAŞ Araştırma ve Geliştirme departmanı tarafından gerçekleştirilen akustik test sonuçlarında da görüldüğü gibi, uygulama sonrasında, öncesine göre araç içi gürültü seviyesinde 3 desibellik önemli bir iyileşme sağlanmıştır.
  Söz konusu uygulama ile aynı zamanda ilave fiziksel koruma da sağlanarak araç altının paslanma ve darbe gibi dış etkenlere karşı dayanıklılığı artırılıyor.
  Fiat Araç Altı İzolasyon : 391 TL+KDV

 • KARBON TEMİZLEME

  ARACINIZI EL DEĞMEDEN TEMİZLİYORUZ
  Fiat Karbon Temizleme hizmetimizde karbon temizleme, emme manifold temizleme ve dizel partikül filtresi hizmetlerini veriyoruz.
  Dizel yakıtlar ve benzin, aynı kömür gibi bir hidrokarbon bileşiği olan ve fosil oluşum sonucunda meydana gelen ham petrolden elde edilir. Her hidrokarbon bileşiği yandığı zaman, yanma sürecinin doğal sonucu olarak kurum oluşumu meydana gelir. Kurum ya da karbon birikintileri, dizel ve benzinle çalışan tüm araç motorlarında oluşur ve asla tamamen engellenemez.
  FIAT Karbon Temizleme işleminde elde edeceğiniz faydalar:
  » Fiat karbon temizleme sonrasında kurumdan kurtulan motor daha rahat nefes alır, performansı artar.
  » Karbon temizleme işlemi düzenli olarak yapıldığında motorun ömrü uzar. (40.000 km'de bir yapılması tavsiye edilir.)
  » Yakıt tüketimi azalır.
  » Çevreye salınan zararlı egzoz gazları azalır.
  FIAT Emme Manifold Temizleme hizmetini, dizel ve benzinli araçlar için hava emiş sistemi temizleme hizmeti olarak tanımlayabiliriz. FIAT Emme Manifold Temizleme hizmeti; emme manifoldu, EGR valfi, turbo palleri ve gaz kelebeği içerisindeki karbon partiküllerini temizleyerek motorun mümkün olan en üst seviyedeki performansına ve yakıt tüketim değerlerine ulaşmasına katkıda bulunur.
  Fiat Karbon Temizleme hizmeti ile aracınızın yakıt sistemi temizlenirken Emme Manifoldu Temizleme hizmeti ile aracınızın hava emiş sistemleri temizlenir.
  DİZEL PARTİKÜL TEMİZLEME HİZMETİ:
  Dizel partikül filtre; seramik yapılı çok sayıda kapalı ve açık hücrelerin bir araya gelmesiyle oluşmuş kurum partiküllerini biriktiren ve belirli ömrü olan bir filtredir. Araç kullanıldığı sürece biriken bu kurum partikülleri (parçacıklar) rejenerasyon denilen filtrenin kendi kendine temizleme özelliği işlemi ile küle dönüştürülerek filtre içerisinden özel bir süreçle kendiliğinden egzoz yoluyla dış ortama atılır. Rejenerasyon işlemi DPF parça ömrünün kısalmasına neden olabilmektedir.
  Dizel Partikül Filtresi içerisinde biriken kurumun temizlenmemesi durumunda;
  » Yüksek maliyetli partikül filtresinin kısa sürede tıkanıp değiştirilmesine
  » Yakıt tüketiminin yükselmesine (%3-%10 arasında)
  » Katalitik konvertörün ömrünün kısalmasına
  » Motor gücü ve torkunun azalmasına,
  » Araç turbosunun ömrünün kısalmasına ve parçanın bozulmasına neden olabilmektedir.

  FIAT Karbon Temizleme Bakım : 64 TL+KDV
  FIAT Karbon Temizleme Bakım Dışı : 83 TL+KDV
  FIAT Karbon Temizleme Bakım Ek Ürün(Emme Manifold) : 38 TL+KDV
  FIAT Karbon Temizleme Bakım Diğer Marka : 83 TL+KDV
  FIAT Karbon Temizleme Bakım Diğer Marka Ek Ürün : 38 TL+KDV
  FIAT Karbon Temizleme Bakım - Filo: 34 TL+KDV
  Dizel Partikül Temizleme İşlemi : 182 TL+KDV

 • MİNİ ONARIM

  MİNİ ONARIM
  "Aracınızın orjinalliği bozulmadan ve parça değişimine gerek duyulmadan küçük çaplı hasarlarınızı düşük fiyatlar ile onarıyoruz."
  Fiat Mini Onarım hizmetimiz temel anlamda, bilinen standart kaporta-boya onarımlarından farklı olarak, araç içi ve dışında parça değişimine gerek duyulmadan küçük ölçekli yapılan kaporta-boya, plastik parça ve iç döşeme tamiri uygulamalarını içerir. Sektördeki benzer uygulamalara paralel olarak 6 ana başlık (tampon tamiri, boya hasarsız/hasarlı göçük düzeltme, mini yama, kumaş tamiri, torpido tamiri) altında verilen hizmetimizin müşterilerimize sunacağı faydaları özetlemek gerekirse;
  » Kaskosu bulunmayan, fakat aracındaki küçük çaplı hasarların düşük fiyatlar ile onarılmasını talep eden müşterilerimiz için uygun imkanlar sağlar. Bilinen onarım yöntemlerinin yüksek maliyetli olması sebebiyle hizmetimiz cazip fiyat avantajları sunar.
  » Aracının orijinalliğinin bozulmaması ve değerinden kaybetmemesi için klasik tamir yöntemleri ile onarım yaptırmak istemeyen müşterilerimiz, hizmetimiz sayesinde küçük çaplı hasarlarını kolaylıkla onarabilme imkanı yakalayabilir.
  » Kaskosu bulunan fakat kasko hasarsızlık indirimini kaybetmemek için onarım yaptırmak istemeyen müşterilerimize yine düşük fiyatlar ile küçük çaplı onarımları yaptırabilme olanağı sunulur; böylece hasarsızlık indirimi etkilenmediğinden müşterimizin kaskosu herhangi bir değer kaybına uğramaz.
  » Diğer yandan, ufak çaplı onarım işlemleri yüksek adette olabilen filo, rent a car vb. müşterilerimize de liste fiyatı üzerinden uygun indirim imkanları sunulur.
  Hizmetimizden faydalanabilmek için yetkili servilerimize başvurabilirsiniz.

  TAMPON TAMİRİ
  5 cm'den küçük tampon tamiri : 80 TL+KDV
  5 ila 15 cm arası tampon tamiri : 91 TL+KDV
  15 ila 25 cm arası tampon tamiri : 103 TL+KDV
  5 cm'den küçük tampon tamiri eksik-kopuk parça : 74 TL+KDV
  BOYA HASARSIZ GÖÇÜK DÜZELTME
  2 cm'den küçük boya hasarsız göçük düzeltme : 45 TL+KDV
  2 ila 5 cm arası boya hasarsız göçük düzeltme : 57 TL+KDV
  BOYA HASARLI GÖÇÜK DÜZELTME
  10 cm'den küçük boya hasarlı göçük düzeltme : 68 TL+KDV
  10 ila 20 cm arası boya hasarlı göçük düzeltme : 85 TL+KDV
  MİNİ YAMA
  30 cm'den küçük mini yama çizik : 97 TL+KDV
  30 cm'den küçük çapta mini yama boya hasarlı göçük : 109 TL+KDV
  25 cm'den küçük mini yama kırık-çatlak tampon boya : 97 TL+KDV
  25 cm'den küçük mini yama kırık-çatlak tampon pütür: 97 TL+KDV
  KUMAŞ TAMİRİ
  1 cm'den küçük çapta kumaş tamiri yanık : 62 TL+KDV
  5 cm'den küçük kumaş tamiri yırtık : 62 TL+KDV
  TORPİDO TAMİRİ
  10 cm'den küçük torpido tamiri çizik-çatlak-yırtık : 97 TL+KDV
  10 ila 20 cm arası torpido tamiri çizik-çatlak-yırtık : 120 TL+KDV

 • OTO MUAYENE

  NEDEN FIAT OTO MUAYENE HİZMETİ?
  Unutmayın: Hususi (binek) otomobillerin, ilk üç yaş sonunda ve devamında her iki yılda bir; diğer ticari statüsündeki araçların (taksi, kamyon, otobüs vb. ticari araçlar bu gruba dâhildir) ise ilk bir yaş sonunda ve devamında yılda bir periyodik olarak zorunlu araç muayenelerinin yaptırılması zorunludur. FIAT'ınızı, zorunlu araç muayenesine yüzde yüz hazırlayabilmek için FIAT Oto Muayene hizmetinden siz de yararlanabilirsiniz.
  FIAT OTO MUAYENE HİZMETİ İLE MÜŞTERİLERİMİZE SUNDUĞUMUZ FAYDALAR NELERDİR?
  Motor Numarası Okunması
  TÜVTÜRK Muayene İstasyonu yetkilileri motor numarasını araç üzerinden okuyamadıkları durumlarda, aracı yetkili servise göndermektedirler. Araç üzerinden motor numarası okunarak, araç muayene istasyonu matbu formları doldurulur ve imzalanır.
  Muayene Öncesi Kontrol
  Yasal mevzuata göre hazırlanmış olan FIAT Oto Muayene Kontrol Listesi dâhilinde aracın ön muayenesi, gerekli cihazlarla ölçümler yapılarak gerçekleştirilir.

  Muayene Öncesi Kontrol : 72 TL+KDV
  Motor Numarası Okunması : 19 TL+KDV
  FIAT Oto muayene Hizmeti : 182 TL+KDV
  Fren Test Cihazı Kontrol : 33 TL+KDV
  Far Ayarı : 19 TL+KDV

 • YEDEK ARAÇ

  YEDEK ARACIM
  FIAT'ta otomobilinizi servise bıraktığınızda araçsız kalmazsınız. Otomobilini servise bırakan müşterilerimizin günlük hayatına tertemiz bir yedek araç ile devam etmeleri için Fiat Yedek Aracım hizmetini sunuyoruz.
  FIAT Yedek Aracım hizmetinde elde edeceğiniz faydalar;
  » Aracınız yetkili servisinizde olduğu sürece işlerinizi ertelemeniz veya geciktirmeniz gerekmez, yedek aracınızı alıp güne istediğiniz gibi devam edebilirsiniz.
  » Araç kiralama firmalarına göre çok daha uygun fiyatlarla yedek aracınızı temin edersiniz.
  » Yedek araç temini için çok sayıda formalite ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

  Araç Kiralama Bedeli : 89 TL+KDV

 • FİAT KASKO

  HİZMET TANITIMI - BİLGİLENDİRME
  FIAT marka araçlar için özel olarak hazırlanan FIAT Kasko Poliçesi, her türlü riske karşı aracınızın uğrayacağı zararları güvence altına alır ve aracınızda oluşan tüm hasarlar FIAT yetkili servislerinin güvencesi ile onarılır. 1.000 TL altındaki onarımlarda eksper tayin edilmeden onarıma başlanır, dolayısıyla işlemleriniz daha çabuk tamamlanır. FIAT Kasko ile tüm onarımların Fiat yetkili servislerinde yapılması garanti altına alınarak, orjinal yedek parça ve yetkin personel tarafından hizmet alma avantajı sağlanmış olur.
  RİSKLERE KARŞI GÜVENCE
  Aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren geçecek 1 yıllık süre içerisinde meydana gelebilecek durumlarda ve aracın tamir kabul edemeyecek ölçüde zarar görmesi veya çalınması hâlinde, peşin anahtar teslimi bedeli karşılanır. Aracın uğrayacağı kısmi zararlarda sigorta bedeli eksilmez. Terör, sel/su ve deprem teminatı dâhildir. Muafiyet uygulanmaz.
  MİNİ ONARIM HİZMETİ
  Mini Onarım Hizmeti, FIAT Kasko poliçenizin geçerlilik süresi boyunca, aracınızın kaporta, boya, deri, vinil, kumaş, plastik aksamlarında oluşabilecek belirtilen ölçü ve adet limitleri dâhilindeki küçük ölçekli hasarların bedelsiz olarak giderilmesi hizmetidir. Hasar onarımı için sigortalının kasko poliçesi ve sözlü beyanı yeterli olup, herhangi bir zabıt, tutanak veya ekspertiz gerekmez.
  YANGIN VE SAĞLIK SİGORTASI
  FIAT Kasko poliçesi, özel şartlarda yangın ve kasko sağlık sigortası imkanı sunar ve diğer kasko poliçelerine kıyasla ekstra avantajlar içerir.Ayrıca FIAT Kasko kapsamında cam muafiyeti uygulaması olmadığı için cam hasarlarında orjinal cam ile değiştirme imkanı sunulur.

 • UZATILMIŞ GARANTİ

  UZATILMIŞ GARANTİ
  Uzatılmış Garanti hizmetinde ihtiyacınıza göre aşağıdaki opsiyonlardan birini seçebilirsiniz:
  » Gold Plan: Mekanik garanti kapsam ve şartlarının değişmeden devam ettiği satış seçeneğidir. 4.-5. yıl 150.000 KM
  » Silver Plan: Sadece motor, vites kutusu, direksiyon sistemi ve üniteleri kapsayan satış seçeneğidir. 4. Yıl 150.000 KM
  Gold ve Silver Plan FIAT markada Ducato-Scudo hariç tüm modellerde gecerlidir.
  Erken ödeme avantajından herkes faydalanabilir mi?
  Evet, Fiat sahibi tüm sürücüler erken ödeme yapmanın getirdiği indirimden faydalanabilirler. Buna göre, Fiat'ınızın yasal garanti süresi bitmeden başvurduğunuz takdirde, size daha ekonomik bir tarife sunulur.

  FIAT MARKA GOLD PAKET
  4. Yıl 150.000 KM : 677 TL+KDV
  4.5. yıl 150.000 KM : 847 TL+KDV
  5. YIL/150.000KM 2. UZATIMA : 169 TL+KDV
  FIAT MARKA SILVER PAKET
  Silver Plan 4. Yıl 150.000 KM : 338 TL+KDV
  3.YIL 150.000'YE +50.000 GOLD PLAN
  LINEA : 338 TL+KDV
  FIORINO : 593 TL+KDV
  YENİ DOBLO : 593 TL+KDV
  3.YIL 150.000'YE +150.000 GOLD PLAN
  LINEA & FIORINO & YENİ DOBLO : 762 TL+KDV
  * Freemont ve Ducato modelleri için geçerli değildir.

 • ACİL SERVİS

  ACİL SERVİS
  Nerede olursanız olun, 365 gün 24 saat yanınızdayız. Aracınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken Acil Servis hattımızı arayarak operatöre bulunduğunuz yeri bildirmek.
  Acil servis hizmeti kapsamında yol kenarında yardım, aracın en yakın Fiat yetkili servisine çekilmesi, aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama, daimi ikametgaha seyahat ve yolculuğa devam seyahati, seyahata devam amacıyla kiralık araç hizmetleri verilir. Garantisi bitmiş olan araçların yolda kalması ya da garantisi devam eden ancak arızanın kullanıcı kaynaklı olması durumlarında hizmet ücreti müşteriden talep edilirken; diğer durumlarda tüm acil servis hizmetleri müşterilerimize ücretsiz olarak sağlanır.
  Satış sonrası hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek ve müşteri memnuniyetini daha da artırabilmek amacıyla Acil Yol Yardım hizmetimizin kapsamı genişletilmiştir. Buna göre;
  I. Aracın kaza yapması
  II. Yakıt bitmesi
  III. Lastik değişimi
  IV. Anahtarın araç içerisinde unutulması
  V. Anahtar kaybı
  durumlarında hizmet bedeli müşterimizden talep edilirken; yeni düzenleme ile birlikte belirtilen hizmetler aracının garantisi devam eden müşterilerimize ücretsiz olarak verilir.

 • YOL YARDIM EKSTRA

  YOL YARDIM EKSTRA
  FIAT Yol Yardım Ekstra hizmetimizi satın alan müşterilerimiz; "1 yıl boyunca geçerli" olmak üzere arıza kullanıcı kaynaklı gerçekleşmiş olsa bile tüm acil yol yardım hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabilir. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde aracın hareketsiz kalmasına neden olabilecek arıza, kaza ve tahribat durumlarına ilişkin faydalar sunan hizmetimizin müşterilerimize sağlayacağı avantajları kısaca şu şekilde özetleyebiliriz;
  » Aracının garantisi bitmiş olan ve arıza ya da kaza nedeniyle yolda kaldığında acil yol hizmetlerinden ancak ücretli olarak faydalanabilen müşterilerimiz; "FIAT Yol Yardım Ekstra" ile herhangi bir ücret ödemeden tüm acil yol yardım hizmetlerimizden yararlanma şansına sahiptir.
  » Garantisi bitmiş müşterilerimizin yanı sıra aracının garantisi devam eden ancak kullanıcı kaynaklı bir nedenden dolayı garanti kapsamı dışında gerçekleşen arıza sonucunda ancak ücreti karşılığında acil servis hizmeti alabilen müşterilerimiz de; yine sahip oldukları "FIAT Yol Yardım Ekstra" paketi ile birlikte aracının yol kenarında onarımını veya gerekirse servise çekilmesini artık ücretsiz olarak yaptırabilme fırsatına sahiptir.
  Hizmeti satın almanız durumunda sahip olacağınız haklara ilişkin detaylı bilgileri içeren dokümana aşağıdaki linkten erişebilirsiniz:
  Yol Yardım Ekstra Müşteri Sözleşmesini buradan indirebilirsiniz.
  Ayrıca, veri tabanımızda kayıtlı iletişim bilgilerinden yola çıkılarak çağrı merkezimiz tarafından aranan müşterilerimize hizmetimiz hakkında detaylı bilgi verilerek kredi kartı ile telefonda satın alma imkanı sunulur.

  Fiat Yol Yardım Ekstra : 85 TL+KDV

 • YAKIT GÜVENCE SİSTEMİ

  YAKIT GÜVENCE SİSTEMİ
  Akaryakıtınızı sürekli olarak OPET istasyonlarından alın, akaryakıttan kaynaklanabilecek hasarlara karşı onarım maliyetleri size yansımasın. "Aracınızın mekanik garanti ve uzatılmış garanti süresi boyunca yakıt güvence sistemi geçerlidir."
  Akaryakıtınızı sürekli OPET istasyonlarından alırsanız, akaryakıtdan kaynaklanabilecek hasarlara karşı onarım maliyetleri size yansımıyor. Yakıt güvence sistemi aracın garanti süresince veriliyor.

 • FİAT LPG

  LPG
  Kullanıcılarının çevre ve ekonomi konusundaki hassasiyetlerini önemseyen FIAT, bu anlayışla hizmetleri arasına benzinli araçları için LPG dönüşüm uygulamasını da ekledi. Bu uygulama ile benzin ve dizele kıyasla aracınızın motorunda daha temiz yanma sağlayarak daha az karbon salımına ve daha düşük yakıt tüketimine imkan veren LPG'yi kullanabilirsiniz. LPG, sıvı halde depolanan ve tüketim anında gaz haline geçebilen bir yakıt olarak çevre dostu ve diğer yakıt türlerine gore çok daha verimlidir.

  Konusunda dünyaca ünlü Landi Renzo firmasının LPG dönüşüm kitlerinin kontrol üniteleri, FIAT modelleri için özel yazılımlar kullanılarak tasarlandı. Grande Punto, Punto Evo, Doblo, Palio, Albea ve Linea modellerinin 1.4 77 HP ve 1.4 95 HP benzinli versiyonlarına uygulanabilen ve tüm güvenlik gereksinimlerini karşılayan Landi Renzo LPG kitleri her modele ve motorizasyona özel olarak üretilir ve kontrol ünitelerinin kalibrasyonu da hem egzoz emisyonunu hem de yakıt sarfiyatını minimum indirilecek şekilde yapılır. Üstelik, FIAT yetkili servislerinin montaj ve bakım güvencesi ile gerçekleştiren bu işlemden sonra aracınızın "3 yıl / 150.000 km" garantisi devam eder. LPG kiti dönüşüm operasyonları FIAT yetkili servislerinde FIAT garantisi altında gerçekleştirilir. LPG kitine ait bakım ve onarım işlemleriniz için de FIAT yetkili servisleri sizlere en iyi hizmeti verir.

  FIAT servislerinde aracınıza taktıracağınız LPG kitleri "UNECE* Araç Regulasyonu" belgesine sahip olup tüm yasal zorunlulukları sağlayacak şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir. LPG dönüşümü sonrası ister benzinli ister LPG'li olarak kullanabileceğiniz aracınızın hem motor hem de yakıt aksamları FIAT garantisi altına alınırken, güvenli bir sürüş deneyimi sağlanır.

  Siz de LPG dönüşümü ile daha ekonomik ve çevreye daha duyarlı ve güvenli bir sürüş keyfi için bir FIAT yetkili servisine başvurabilirsiniz.

 • YEDEK PARÇA

  YEDEK PARÇA
  FIAT yetkili servislerinde, aracınızın üretiminde kullanılan parçaların aynısı bulunur. Orijinal yedek parçalarla aracınızın ve sizin güvenliğinizi en üst düzeyde tutarsınız.

 • FİAT EKSPERTİZ

  EKSPERTİZ
  Fiat Ekspertiz Hizmeti ile amacımız, Fiat müşterilerinin 2.el araç alım ve satım sürecindeki beklentilerini profesyonel kalitede karşıyabilecek, standart olarak uygulanabilecek bir araç ekspertiz hizmetinin Fiat servislerinde verilebilmesidir. Yapılacak kontrollerle aracın dış görünümü, fren sistemi, elektrik sistemi, direksiyon sistemi, sıvı kontrolleri, görüş alanı, motor ve diğer kritik noktalar hakkında müşteriye detaylı bir rapor sunulmaktadır.

  Fiat Servislerinde, Fiat Ekspertiz Hizmeti Araç Kontrol Formu içerisinde yer alan bütün kritik noktaların kontrol işlemi için tavsiye edilen hizmet fiyatı 182 TL + KDV’dir. ​​

 • FAR PARLATMA HİZMETİ

  HİZMETE DUYULAN İHTİYAÇ
  Polikarbonat far camının dış yüzeyi, zamanla farın ısısından ve güneş ışınlarından dolayı oksitlenme yapar ve farın dış yüzeyinde zar gibi bir renk solması ve matlaşma oluşur. Özellikle aracın kullanım şartları, sürekli aracın kirli durması, sürekli güneşte yada garajda muhafaza edilme durumları veya uzun yolda kullanımdan kum tanecikleri ve taş parçalarının çarpması gibi dış faktörlerde bahsettiğimiz bozulmaları tetikler.
  Far Temizleme Hizmeti ile yukarıda anlatılan etkenlerden dolayı matlaşan, sararan ve çizilen far camları orjinal görünümüne kavuşturulmaktadır.
  Hizmetin Müşteriye Sağlayacağı Faydalar;
  » Daha net aydınlatma :Saydamlığını kazanan farlar daha net bir görüş ve aydınlatma sağlar.
  » Estetik Görünüm : Matlaşmış ve solgun gözüken farlar, araca eskimiş bir imaj verebilir. Fiat Far Parlatma Hizmeti ile araçların farları orjinal bir görünüm kazanır ve aracın algılanan değerinde bir artış yaratır.

  Komple Far Parlatma ön arka : 55 TL+KDV
  Tek Far Parlatma İşçiliği : 16 TL+KDV

Kastamonu Gözde Oto Fiat Yetkili Servis © Copyright 2015 | Tüm Hakları Saklıdır. Nefa Ajans